برای ارسال اثر برای مسابقه؛ روی عنوان مسابقه کلیک کنید.
عنوان مسابقه
جشنواره تولید محتوای الکترونیکی - با تکیه بر اصول طراحی تدریس
اهداف برگزاری مسابقه
• توسعه و تعمیق فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرایند یاددهی یادگیری
• ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی و پرورش توانمندی های دانشجویان و متخصصان تکنولوژی آموزشی و یادگیری الکترونیکی در تولید مواد و رسانه های یادگیری متناسب با نیاز یادگیرندگان
توضیحات

محتوای الکترونیکی می تواند شامل نرم افزارهای آموزشی، وب سایت آموزشی، اپلیکیشن موبایل، بازی های آموزشی، کتاب و مجلات الکترونیکی، فیلم های آموزشی، پادکست، پویانمایی، اینفوگراف، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و ... باشند.

شرکت کنندگان محترم در نظر داشته باشند که محتواهای ارسالی حتما دارای شناسنامه تولید؛ یعنی مشخصات محتوا، مشخصات صاحبان آن، توضیحاتی در مورد روند تولید محتوای ارسالی، اصول طراحی آموزشی به کار گرفته شده در تولید محتوا ارسالی، مشخص بودن مخاطبان مورد نظر، اهداف مورد نظر و... باشند.

شرکت کنندگان میتوانند به صورت فردی یا گروهی محتواهای خود را به جشنواره ارسال کنند. اگر محتوایی به صورت گروهی ارسال می شود نماینده گروه باید مسئولیت محتوا و بارگذاری آن را در سامانه به عهده بگیرد. هر شرکت کننده (چه به صورت فردی و یا گروهی) حداکثر می تواند در تهیه و تولید 2 محتوا مشارکت داشته باشد. برای سرعت بخشیدن به روند ارزیابی، محتواهای ارسالی نباید دارای قفل نرم افزاری، سخت افزاری و یا کلمه عبور باشند. حتی المکان نرم افزارها به صورت خودکار و بدون نیاز نصب نرم افزار خاصی قابل اجرا باشند. همچنین شرکت کنندگان محترم می توانند برای دریافت دستورالعمل محتواهای ارسالی و همچنین آشنایی با معیارهای داوری  آنها، فایل زیر را دریافت نمایند.

دستورالعمل محتواهای ارسالی و معیارهای داوری آنها


 برای ارسال آثار، در قسمت ارسال فایل برای فایل اصلی یک فایل MS Word و فایل های دیگر را به عنوان فایل مولتی مدیا و تکمیلی ارسال کنید. پیشنهاد می شود که همه فایل ها را به صورت فایل زیپ در بیاورید و آن را ارسال کنید.

راهنمای ارسال محتوهای با حجم بالا

 

پوستر جشنواره تولید محتوای الکترونیکی 

 

 

 

تاریخ پایان ارسال اصل آثار 1396-11-16
تاریخ اعلام نتیجه بررسی اصل آثار 1396-12-05