برای ارسال اثر برای مسابقه؛ روی عنوان مسابقه کلیک کنید.
عنوان مسابقه
شرکت در نشست دانشجویان تحصیلات تکمیلی
اهداف برگزاری مسابقه
مزایای حضور در جلسات گزارش پایان نامه ها برای شرکت کنندگان کنفرانس
·      در حین گفتگوی مربوط به هر پایان نامه، مشکلات متدولوژیک و روشهای حل آنها مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد و مخاطبان می توانند متناسب با شرایط خود از آن استفاده کنند.
·      در این جلسات، در زمانی کوتاه، تجربیات و مشکلات در مورد روشهای پژوهش و محدودیتهای ضمن اجرای آنها بیان و منتقل می گردد.
·      ارائه گزارشهای پایان نامه ها ، فرصت مناسبی را برای آشنایی با یافته ها، ابزارهای آموزشی، مدلها و دیدگاههای جدید فراهم می آورد و می تواند مبنای پژوهش های آتی مخاطبان قرار گیرد.
توضیحات

تعریف نشست دانشجویی و ارائه گزارش پایان نامه های حوزه یادا در دوره های کارشناسی ارشد یا  دکتری (Student Forum - Thesis Report)

بخشی از برنامه دوازدهمین کنفرانس سالانه یادگیری الکترونیکی به نشست دانشجویی تحصیلات تکمیلی و ارائه گزارش پایان نامه های مرتبط با حوزه یادا اختصاص دارد. لذا دانشجویانی که موضوع پایان نامه آنها در راستای محورهای همایش است، می توانند خلاصه گزارش پایان نامه خود را ارسال کنند.

دانشجویان دکتری که از پیشنهاد رساله دکتری خود دفاع کرده اند و دانشجویان کارشناسی ارشد که پیشنهاد پایان نامه خود را در گروه تصویب کرده اند می توانند در این نشست شرکت کنند.

 

روند ارسال، بررسی و انتخابگزارش پایان نامه ها

داوطلبان می توانند خلاصه گزارش پایان نامه در حال اجرای خود را طبق چارچوبی که در ادامه اعلام شده است، تهیه و ارسال کنند. گزارش های ارسالی بررسی شده و بعد از داوری برای ارائه به صورت پوستر انتخاب می شوند. از بین گزارشها تعداد 3 مورد از گزارش دکتری و 1 مورد از گزارش کارشناسی ارشد برای ارائه در حین همایش انتخاب می شوند. لازم ذکر است که روند داوری در این مرحله، مشابه روند داوری مقالات ارسالی به همایش است.

در نهایت از بین پایان نامه هایی که در حین همایش ارائه می شوند، دو مورد بر اساس رای هیات رییسه جلسات  "ارائه گزارش پایان نامه های حوزه یادا" و بر مبنای معیارهایی که اعلام شده است، انتخاب و از آنها در اختتامیه همایش تقدیر می شود.  

 

راهنمای ارسال گزارش پایان نامه ها برای داوطلبان

داوطلبان لازم است گزارشی در حد حد اکثر 1000 کلمه از پایان نامه خود را در سایت کنفرانس از طریق "برنامه ها فعالیت های پژوهشی دیگر نشست دانشجویان تحصیلات تکمیلی" ارسال کنند. گزارش باید شامل موارد زیر باشد:

-       عنوان

-       نام و مشخصات دانشجو و استادان راهنما و مشاور

-       نام کامل دانشگاه

-       نام رشته و مقطع تحصیلی

-       مرحله پایان نامه (تاریخ تصویب پیشنهاد پایان نامه و تاریخ پیش بینی شده برای دفاع)

-       مقدمه

-       اهداف

-       روش اجرا

-       یافته ها (ممکن است موارد یافته ها و بحث به طور کامل نهایی نشده باشد)

-       بحث و نتیجه گیری

-       محدودیت ها و چالش ها

-       دو پیام کاربردی برای مخاطبان

-       رضایت استاد راهنما از شرکت در نشست دانشجویی

 

دستورالعمل نحوه ارائه  

برای آشنایی با دستورالعمل نحوه ارائه پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد و دکتری برای شرکت در نشست دانشجویی، فایل زیر را دریافت نمایید.

دستورالعمل نحوه ارائه گزارش پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد و دکتری


پوستر نشست دانشجویی

تاریخ پایان ارسال اصل آثار 1396-11-16
تاریخ اعلام نتیجه بررسی اصل آثار 1396-11-30