برای ارسال اثر برای مسابقه؛ روی عنوان مسابقه کلیک کنید.
عنوان مسابقه
شرکت در استارتاپ ویکند ای لرنینگ و محتوای الکترونیکی
اهداف برگزاری مسابقه
• شناسایی ایده های درخشان و افراد مستعد
• دادن فرصت به دارندگان ایده های خوب و دارای ظرفیت
توضیحات


استارتاپ ویکند یادگیری الکترونیکی و محتوای الکترونیکی با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه تهران از تاریخ 9 لغایت 11 اسفندماه 1396 در دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران برگزار خواهد شد. شرکت در این رویداد به یکی از حالات تک نفره، تیم دو نفره و یا تیم سه نفره امکان پذیر است. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر در مورد برنامه عمومی این رویداد می توانید به صفحه برنامه عمومی استارتاپ ویکند ای لرنینگ و محتوای الکترونیکی مراجعه نمایید.

شرکت کنندگان محترمی که قصد شرکت تیمی در این رویداد را دارند، ضروری است علاوه بر ثبت اطلاعات خود، نام و اطلاعات دیگر اعضای تیم را نیز وارد نمایند (گام سوم). همجنین توجه فرمایید که در صورت داشتن ایده برای شرکت در این رویداد لازم است عنوان و خلاصه ای از ایده خود را نیز وارد نمایند و در صورت نداشتن ایده در گام " عنوان و خلاصه اثر" عبارت "بدون ایده" را وارد نمایید.
در آخر حتما توجه فرمایید که اولویت
 پذیرش شرکت در استارتاپ با 150 نفر اول ثبت نام کننده می باشد و پس از تکمیل ظرفیت، پذیرش ثبت نام برای این رویداد بسته خواهد شد. ازینرو در صورتی که مایل به شرکت در این فعالیت می باشید، لازم است ابتدا اقدام به ثبت اطلاعات خود (یا تیم خود) بر روی وب سایت نموده و سپس با مراجعه به درگاه الکترونیکی پرداخت هزینه شرکت در استارتاپ ویکند، ثبت نام خود را قطعی نمایند. همچنین برای آگاهی از تعرفه های شرکت در این رویداد می توانید به صفحه ثبت نام در کنفرانس و بخش ثبت نام استارتاپ ویکند مراجعه نمایید.


"به منظور ثبت نام قطعی و پرداخت هزینه شرکت در استارتاپ ویکند کلیک کنید"


پوستز استارتاپ ویکند ای لرنینگ و محتوای الکترونیکی

تاریخ شروع ارسال خلاصه آثار 1403-04-24
تاریخ پایان ارسال خلاصه آثار 1396-12-06
تاریخ اعلام نتیجه بررسی خلاصه آثار 1396-12-06
تاریخ شروع ارسال اصل آثار 1396-12-06
تاریخ پایان ارسال اصل آثار 1396-12-06
تاریخ اعلام نتیجه بررسی اصل آثار 1396-12-06